Vítám Vás v nabídce zdrojů zdarma, které Vám mohu aktuálně nabídnou. Jste velmi vítáni. 

Online workshop pro ženy

Téma je "Jak být otevřenou a autentickou..... i v tomto hlučném a soutěživém světě. A zůstat přitom ženou". Tématem se zabývám stejně dlouho, jako pracuji se ženami na hledání jejich vlastní cesty životem. Tedy už několik intenzivních let.  A dospěl jsem k názoru, že je naprosto zásadní nejen pro mě, ale pro celou naši společnost, aby ženy vystoupily, ukázaly se a přinesly svou léčivou energii, své talenty a dary. Aby se svět a zejména naše civilizace, řízená nezralou mužskou energií, vrátila do rovnováhy. Zvu tedy ženy, které chtějí přispět světu a udělat ho láskyplnějším a krásnějším, na společné setkání. 

Chcete o sobě vědět víc?

Toužíme po tom, se o sobě dozvědět víc. Ale už dopředu vlastně často víme, co chceme slyšet a v odpovědích to také hledáme. Proto se tak daří falešným kartářkám a astrologům. Co takhle spolu posunout hru na otázky a odpovědi o kousek hlouběji? Mám pro vás krátký kvíz. Pokud si jím projdete a půjdete do toho naplno a nebudete nic skrývat (sami před sebou), poví vám to mnohé. Pojďte na malou dobroudružnou hru........

Koučovací rozhovor

Pojďte si promluvit tak, jak si s Vámi normálně nikdo nepopovídá. Vy přemýšlíte a mluvíte, já se ptám a naslouchám, pozorně a soustředěně. Máte čas nacházet si uvnitř sebe věci, na které běžně nejspíše nemáte vůbec čas. Máte čas pro sebe. Spolu tvoříme hovor, možná i mlčíme. Naslouchání si, přijetí, čas i ticho jsou nejlepší nástroje, jak se dostat hlouběji ke své pravdě.

Online kurz na téma obav, emocí a jejich zdravého zpracování

Nabízím i online kurz na téma obav, pochybností a toho, jak je zpracovávat a žít v našem běžném životě zdravě. Co znamená žít v přijetí sebe a toho co se Vám děje? A jak s tím jednoduše, zdravě a na každodenní bázi pracovat?  A co všechno je vlastně možné, když se člověk otevře novým možnostem? Toto a mnoho dalšího je k nalezení v mém časově nenáročném pětidílném online kurzu.

Kurz před dokončením