dobrou%20cestou_rectangle-side-by-side_e

Srdečně vás zvu na živý a zážitkový večer na téma:

Otevřené sdílení zážitků a zkušeností nás mužů, účastníků kurzu Milenec bez hranic

Co jsem se naučil, poznal a pochopil o sobě, o ženách, o svých vztazích? A nejen já, jak to prožívali a co si našli ostatní muži?

Na základě čerstvé zkušenosti z online kurzu Milenec bez hranic vám nabízím pohled na to, co muži opravdu hluboko uvnitř prožívají, jak vnímají své vztahy a partnerky. Pojďme společně hledat cestu k hlubšímu pochopení a harmoničtějšímu soužití mužů a žen....

29.6. v 19.00

vstup zdarma

Pro registraci na workshop se prosím přihlaste přes tento formulář. Emailem poté dostanete potvrzení a další praktické informace. 

Co poznáte a získáte

  • Možná hlavně obrovské poděkování za to, že léčíte sami sebe, vztahy, svět.......

  •  Pohled z mužské strany na soužití mužů a žen, posvátno a sexualitu

  • Prozkoumáme spolu, co by mužům opravdu pomohlo se postavit čelem k výzvám života (to mě opravdu hodně zajímá)

  • Nabídnu vám naprosto otevřené sdílení prožitků a zkušeností z kurzu i života jako takového

  • Dostanete možnost se velmi otevřeně zeptat mě, muže, na cokoliv týkajícího se vztahů, mužů, energie, posvátna, intimity

  •  Uslyšíte další ženy sdílet své vlastní příběhy

Pomáhám ženám, které chtějí být znovu plně ve spojení se sebou samou. Ženám, které se možná trochu ztratily ve službě a servisu své rodině, práci, povinnostem, představám partnerů, rodičů a společnosti..... A teď se cítí nekompletní, nežijí plně svůj život a nevědí kde nebo jak začít být znovu sami sebou. Uvěřily, že musí chránit a podporovat všechny okolo sebe a zapomněly na samu sebe. Snažily se být silné, úspěšné, samostatné, výkonné, hodné chvály, pozornosti, povýšení......... a teď cítí, že v životě je toho pro ně mnohem víc. Pomáhám takovým ženám najít a využít všechny své síly, talenty a dary, aby skrze uzdravení a naplnění svého života žily v lásce k sobě i lidem okolo sebe a mohly dále šířit své  ženské dary.

Jmenuji se Robert Zappe. Od roku 2018 se aktivně a naplno věnuji osobnímu rozvoji. Hlavní metodou mé práce je koučování a zaměřuji se na práci s vizí, lidským potenciálem, životem ze srdce, naplno, autenticky a v radosti. Kromě koučování používám také metodu Cesta Brandon Bays, kde jsem prošel kompletním výcvikem. 

Na práci se ženami jsem se začal zaměřovat velmi přirozeně a stalo se to tak trochu "samo". Při výcviku metody Cesta i později jsem stále znovu narážel na to, jak otevřeně a odvážně dokáží ženy čelit všem těžkostem a překážkám. Strávil jsem se ženami hodně času při společné práci na sobě samých. Naučil jsem se ženy hluboce ctít a vážit si darů, které dávají světu. A moc si přeji, aby stále více poznávaly svou skutečnou sílu a nabízely světu své dary v lásce a otevřenosti. 

Z ohlasů účastnic proběhlých online večerů

(v původní sérii večerů byly i meditace, které v současném programu nebudou)

Ahoj Robe,

moc děkuji za příjemný večer, bylo to uvolňující ,uklidňující , nádherný.

Už při vyplňování úspěchů a propadů jsem si uvědomila,že spousta věcí zapadají do obou sloupečků a často se prolínaly……….. taky jsem chtěla  napsat,že mě celá ta meditace dojala a naplnila velkou vděčností za život.

Sice mi nepřišla žádná konkrétní informace, ale i tak jsem měla pocit,že mi to celé má jen říct......Prostě žij!!!!!!

Že už jsem vlastně zapomněla,jaké to je radovat se z maličkostí, stejně jako ta malá holka kdysi dávno........

Moc děkuju.

A.H.

Ahoj, 

moc děkuju za včerejší setkání. Bylo to velmi přínosné. Úplně nejvíce silný zážitek byla pro mě samotná Cesta do duše. Netušila jsem, jak intenzivní prožitek to bude přes online a jak velké poznání to bude. Při scházení po schodech jsem ještě vnímala místnost a fyzičnost a poté se okolí rozplynulo a byla Cesta. Děkuju za silně pozitivní zážitek. Ač to bylo online neztratilo ti vůbec nic ze své síly, možná i snad naopak.  

Hezký večer a budu se těšit na další informace o akcích,

Š.D.

Roberte,

moc děkuju, jsou to nádherná dojímající slova a i zamyšlení nad otázkami mě velmi obohatilo. Bylo by krásné si to také v kruhu jednou říci a vnímat a vědět, co chtějí ostatní.

Pro mě online byl super, meditace skvělá!

Jinak to bylo úžasné, moc se mi líbí, jak věci dokážeš pojmenovat a co cítíš máme podobné.

A přesně jsi také pojmenoval témata, která cítím, že jsou také má, úplně s nimi souzním a ráda s tebou na nich budu pracovat.

S vděčností 🙏

 

H.N.

Ahojky Robíííííí,

tak si sedám a chci ti napsat, protože teď je ten správný čas.

Cítila jsem se tam moc dobře a přišlo mi to přirozené, motivující, láskyplné a mělo to smysl. Opravdu bych si to dala ještě jednou, kdybys to dělal.

Nadchlo mě, že se účastnila i tvoje maminka a sestra. Do teď vidím komunikaci mezi tebou a maminkou na konci, jak jsi ji s láskou a úsměvem řekl, že to nevadí, že pořád zůstává tvojí maminkou. :-)

V.Z.

Ahoj, 

Bylo skvělý tě vidět ve své síle, vést setkání tolika žen, tak přirozeně a v lásce…

S.Š.

Milý Roberte,

 

pořád ve mě doznívá ta naše úžasná procházka :-) díky tobě, jsem poznala jak jednoduše se může člověk dostat do sebe, do svého nitra a moc mne to obohatilo. 

I forma, kterou jsme to pojali a jak jsi to krásně zorganizoval a všechny nás vedl. 

Vlastně to byla moje první takhle hromadná on line akce.

Děkuji ti za to z celého srdce a všem ženám, které byly při tom.

Mějte se všichni moc hezky

Těším se  až se zase někdy uvidíme

 

I.K.

S radostí a ze srdce vás tedy zvu:

29.6. v 19.00

vstup zdarma

Pro registraci na workshop se prosím přihlaste přes tento formulář. Emailem poté dostanete potvrzení a další praktické informace o workshopu.