dobrou%20cestou_rectangle-side-by-side_e

Pozvánka na aktuálně poslední konaný workshop vypadala takto. Pro více informace ohledně budoucích workshopů mě prosím kontaktujte nebo se klidně přihlašte přes tlačítko níže, tento workshop není aktuálně v plánu, ale dozvíme se o vašem zájmu. 

Jak vnést hloubku a porozumění do komunikace s vašimi blízkými

Proč se tak často něco v hovorech s partnery a dětmi zadrhne? Pojďte se podívat na to, co se ve chvílích nedorozumění skutečně děje a naučte se s tím pracovat. 

Ukážu vám velice jednoduchou, ale účinnou techniku zaměřenou na práci s podvědomým vyprávěním příběhů, kterou si hned vyzkoušíte na praktickém případu ze svého domova. A na základě této přímé zkušenosti s tím budeme dále pracovat tak, abyste si tuto dovednost opravu plně uvědomily a zažily. Vytvoříme pro tento večer ryze ženskou skupinu se mnou jako průvodcem, moderátorem a koučem

........ v 19.00

Pro registraci na workshop se prosím přihlaste přes tento formulář. Emailem poté dostanete potvrzení a další praktické informace. 

Co poznáte a získáte

  •  Poznáte a naučíte se velmi efektivní techniku, která vnese světlo do vaší komunikace s ostatními lidmi

  • Zažijete si, jak funguje podvědomé vyprávění příběhů, kterými si omlouváme a vysvětlujeme své chování

  •  Uslyšíte další ženy sdílet své vlastní příběhy

  • Půjdete hluboko pod povrch běžné zkušenosti

  • Odnesete si přesný návod na to, jak se svými příběhy a představami pracovat v běžném životě

  • Získáte tolik podpory a pochopení na svou další cestu, kolik jen budete potřebovat 

Pomáhám ženám, které chtějí být znovu plně ve spojení se sebou samou. Ženám, které se možná trochu ztratily ve službě a servisu své rodině, práci, povinnostem, představám partnerů, rodičů a společnosti..... A teď se cítí nekompletní, nežijí plně svůj život a nevědí kde nebo jak začít být znovu sami sebou. Uvěřily, že musí chránit a podporovat všechny okolo sebe a zapomněly na samu sebe. Snažily se být silné, úspěšné, samostatné, výkonné, hodné chvály, pozornosti, povýšení......... a teď cítí, že v životě je toho pro ně mnohem víc. Pomáhám takovým ženám najít a využít všechny své síly, talenty a dary, aby skrze uzdravení a naplnění svého života žily v lásce k sobě i lidem okolo sebe a mohly dále šířit své  ženské dary.

DSC_8700.jpg

Jmenuji se Robert Zappe. Od roku 2018 se aktivně a naplno věnuji osobnímu rozvoji. Hlavní metodou mé práce je koučování a zaměřuji se na práci s vizí, lidským potenciálem, životem ze srdce, naplno a v radosti. Kromě koučování používám také metodu Cesta Brandon Bays, kde jsem prošel kompletním výcvikem. 

Na práci se ženami jsem se začal zaměřovat velmi přirozeně a stalo se to tak trochu "samo". Při výcviku metody Cesta i později jsem stále znovu narážel na to, jak otevřeně a odvážně dokáží ženy čelit všem těžkostem a překážkám. Strávil jsem se ženami hodně času při společné práci na sobě samých. Naučil jsem se ženy hluboce ctít a vážit si darů, které dávají světu. A moc si přeji, aby stále více poznávaly svou skutečnou sílu a nabízely světu své dary v lásce a otevřenosti. 

Facebook live před seminářem 20.4.2021

Facebook live před seminářem 20.4.2021

Přehrát video

Z ohlasů účastnic proběhlých online večerů

(v původní sérii večerů byly i meditace, které v současném programu nebudou)

Ahoj Robe,

moc děkuji za příjemný večer, bylo to uvolňující ,uklidňující , nádherný.

Už při vyplňování úspěchů a propadů jsem si uvědomila,že spousta věcí zapadají do obou sloupečků a