dobrou%20cestou_rectangle-side-by-side_e

Srdečně vás zvu na zážitkový online workshop:

Žijte a tvořte v ještě hlubším souladu se svou duší 

3 kroky k hlubšímu poznání a zpracování Temného a Zlatého Stínu 

"Stín" je dobře známý pojem se kterým pracuje psychologie i mnoho dalších terapeutických a seberozvojových metod. Stín ale není jen jakési temné nebo zastřené místo kdesi hluboko uvnitř nás. Místo kam se nám nechce, protože skrývá naše strachy, bolesti, omezení a traumata. Já nyní nabízím pohled na stín jako místo, kam nejen potřebujeme ale i chceme jít. Protože jak nás neintegrované části temného stínu drží zpátky, tak bez poznání a probuzení aspektů zlatého stínu nemůžeme skutečně žít svůj potenciál a tvořit sebe a život v opravdovém souladu se svou duší.

úterý 2.11.
 od 19.00 do 21.00
vstup zdarma

Co poznáte a získáte​​

  • Prožitek práce ve skupině je jiný, neopakovatelný, dává novou energii, perspektivu a je obohacený o vhledy ostatních

  • Poznáte a jasně si pojmenujete aspekty svého Temného Stínu

  •  Poznáte a jasně si pojmenujete aspekty svého Zlatého Stínu

  •  Odkryjete způsoby, jakými se Temný a Zlatý Stín konkrétně projektují do vašeho života

  • Najdete si personifikované zástupce svých Stínů, aby vám pomohly se lépe propojit se svými silami a talenty

  • Vytvoříme bezpečný prostor, který nám umožní hlouběji poznat a milovat sami sebe skrze společnou práci a sdílení (samozřejmě že míra aktivního  zapojení je dobrovolná)

  •  Tento večer má za cíl opravdový, hluboký posun, poznání a energii si ponesete dále do svých životů, nejde o žádné teoretické učení a čistě myšlenkové experimenty, cílem je dělat skutečné a hmatatelné kroky na cestě osobní transformace

Pomáhám ženám, které chtějí být znovu plně ve spojení se sebou samou. Ženám, které se možná trochu ztratily ve službě a servisu své rodině, práci, povinnostem, představám partnerů, rodičů a společnosti..... A teď se cítí nekompletní, nežijí plně svůj život a nevědí kde nebo jak být plně sami sebou. Uvěřily, že musí chránit a podporovat všechny okolo sebe a zapomněly na sebe. Snažily se být silné, úspěšné, samostatné, výkonné, hodné chvály, pozornosti, povýšení......... a teď cítí, že v životě je toho pro ně mnohem víc. Pomáhám takovým ženám najít a využít všechny své síly, talenty a dary, aby skrze uzdravení a naplnění svého života žily v lásce k sobě i lidem okolo sebe a mohly dále šířit své  ženské dary.

DSC_8700.jpg

Jmenuji se Robert Zappe. Od roku 2018 se aktivně a naplno věnuji osobnímu rozvoji. Hlavní metodou mé práce je koučování a zaměřuji se na práci s vizí, lidským potenciálem, životem ze srdce, naplno, autenticky a v radosti. Kromě koučování používám také metodu Cesta Brandon Bays, kde jsem prošel kompletním výcvikem. 

Na práci se ženami jsem se začal zaměřovat velmi přirozeně a stalo se to tak trochu "samo". Při výcviku metody Cesta i později jsem stále znovu narážel na to, jak otevřeně a odvážně dokáží ženy čelit všem těžkostem a překážkám. Strávil jsem se ženami hodně času při společné práci na sobě samých. Naučil jsem se ženy hluboce ctít a vážit si darů, které dávají světu. A moc si přeji, aby stále více poznávaly svou skutečnou sílu a nabízely světu své dary v lásce a otevřenosti. 

Facebook live před seminářem 20.4.2021

Facebook live před seminářem 20.4.2021

Přehrát video

Z ohlasů účastnic proběhlých online večerů

Ahoj Robe,

moc děkuji za příjemný večer, bylo to uvolňující ,uklidňující , nádherný.