top of page
dobrou%20cestou_rectangle-side-by-side_e

Srdečně vás zvu na online výzvu:

Najděte své tři ženské

superschopnosti

Nalezení svých skrytých talentů a darů je klíčem ke zcela novým úrovním sebe-vědomí, poznání své skutečné hodnoty a lásky k sobě. K nalezení a poznání vašich hlavních talentů a darů vás provede tato dvoudenní online výzva. 

Současný způsob výchovy a vzdělávání v zásadě učí, jak být jako ostatní - dívej se, poslouchej a uč se. Když se budeš učit dobře, budeš mít dobrou práci, pěknou rodinu a slušný důchod. 

Co když je to celé od základu špatně? Co když realita tohoto učení je: buď pasivní, průměrná, spokojená s tím co máš (mohlo by to být horší). Celý život se takto učíte, jak nevidět, neznat a nevěřit v sebe, své dary, svou jedinečnost. Přitom právě kombinace toho, s čím jste se narodily a vaše životní lekce a zkušenosti z vás dělají bytost s unikátní, naprosto jedinečnou kombinací talentů a darů, které v této konkrétní podobě můžete světu přinést jen vy. Naučily jste se dívat kolem sebe a odnaučily jste se vidět sami sebe.

Chcete znát a ctít své vlastní unikátní dary? Najděte je uvnitř sebe na společném setkání s dalšími otevřenými a odhodlanými ženami.

Dva dny
16. a 17.5

 19.00 - 21.00

Vstupné na oba dny celkem 485Kč

Přihlášení ZDE

Vyprodáno

Psychologové zkoumají fenomén důvěry v sebe už mnoho desítek let a jeden z nejpřednějších odborníků, studující toto téma už téměř 40 let, Nathaniel Brandon (vynikající kniha 6 pillars of selfesteem) udělal zásadní pokroky v poznání sebedůvěry. Ale to co je velkou silou západního způsobu zkoumání světa může být zároveň obrovskou slabinou: hromadění znalostí, vědomostí, vzniká studie za studií a celou dobu je to proces poznání na úrovni mysli, "v hlavě". Víme čím dál víc, ale hluboké vrstvy podvědomí, kde jsou ukryté kořeny toho, co se projevuje jako nedostatek sebedůvěry a sebehodnoty, jsou ryze západními metodami těžko dosažitelné. Takže jsem se rozhodl i na základě kombinace západního poznání a mých mnohaletých zkušeností z výcviků i praxe, že přinesu lidem postupy založené na přímém prožívání, na tělo a emoce zaměřené procesy, ze kterých plyne i přímá akce v našem běžném světě. Protože takto, prožitkem a aktivitou, dokážeme najít skutečný zdroj sebedůvěry a vědomí své skutečné hodnoty rychle, efektivně a výsledky jsou jasné a trvalé.

Co poznáte a získáte​​

  • Prožitek práce a sdílení ve skupině - ostatní jsou vám zrcadlem, často se zeptají na otázky, na které byste se měly samy septat, ale nenapadlo vás to, propojení více lidí společným prožitkem je jako kouzlo, které násobí sílu toho, co se děje

  • Ukážu vám, že skze nejdříve docela obyčejný hovor se sebou se dostanete k hovoru se svou nejhlubší moudrostí, přirozeně a s lehkostí a že cesta do svého nitra může být i zábavná a radostná

  • Projdete si meditací, která vám pomůže se spojit se sebou

  •  Provedu vás procesem Dovolení si Být - ukážeme si proces Dovolení si, Svolení, Přitakání životu a sobě samé

  • Najdete tak své vlastní odpovědi, protože nikdo jiný na světě pro vás nemá žádné lepší

  • A hlavně najdete své vlastní, unikátní superschopnosti a cestu, jak je začít používat, včetně akčních kroků pro svůj každodenní život

 

 

Z ohlasů na mé online akce:

 

"Měla jsem pocit, že umíš hezky tvořit během krátkého času vzájemně se podporující komunitu..... Umíš hodně dobře motivovat, nadchnout. Každý Tvůj workshop vlívá nadšení do žil. Napříč tématy podporuješ sebe-vědomí a sebe-důvěru. Energizuje to a zároveň vrací scházející klid."

Blanka F.

 

"Ahoj. Včerejší workshop byl super.... Začátek, sjednocení skupiny se ti hezky povedlo a ještě jsi nám dal čas zpracovat své individuální záležitosti...... Moc se mi líbí, že jsi na začátku řekl i něco o sobě, že tě to přiblíží k posluchačům a ukáže, že nejsi mistr světa, ale obyčejný smrtelník a lenoch jako my všichni. A časově jsi to měl dobře rozvržené i s pauzou. Kdyby takhle prezentovali lidi u nás v nóbl firmě, byl by to velký krok kupředu. Ono se to nezdá, někdo takto prezentuje přirozeně, někdo se musí učit, ale je to velký kus práce a ještě téma do účastníků necpat, ale nabídnout a k tomu lidsky. Fakt se ti to povedlo"

Martin M.

 

Možná jste si už prošly mnoha kurzy, přečetly mnoho knih, dokonce byly na terapiích, ale zdravé a silné sebe-vědomí a hluboce prožívaná láska k sobě jsou stále ještě vzdálené. Většina seberozvojových knih, videí a kurzů se vás snaží motivovat a předat informace. Není na tom nic špatného, ale tato snaha velmi často zůstane na povrchu, na chvíli motivuje, něco nového zjistíte, ale bez jasného a cíleného, na míru pro vás určeného, použití ve vašem životě bývají posuny jen malé. V rámci této výzvy místo toho budete vy sami hovořit s tím, co je ukryté hluboko uvnitř vás a čeká to na vás, budete se ptát a naslouchat svému božskému potenciálu, vyzvednete své největší talenty a dary z jádra sebe samých. Sebe-vědomí a láska k sobě jsou pak přirozené následky poznání a prožívání toho, čím ve skutečnosti už jste

Přihlášení ZDE
DSC_8700.jpg

Jmenuji se Robert Zappe. Jsem průvodcem na cestě propojení běžného každodeního života se svou Duší, se zdrojem bytí zde, ve fyzickém světě. 

Prvních skoro čtyřicet let svého života jsem prožíval naprosté zmatení, odpojení od sebe sama a od ostatních lidí. Těm jsem obvykle moc nerozumněl, unikal jsem do svých vlastních světů fantazií a snění. Chtěl jsem být vlastně nikým, ničím, chtěl jsem mít hlavně klid. 

Jenže jsem se oženil, narodilo se mi první dítě a já se konečně probudil. Jako by se v mém životě rozžehlo světlo a já se rozhodl ho následovat. Udělal jsem radikální změny. Ty změny proběhly uvnitř mne. Mám stejnou ženu a děti už tři. Někdy je to hodně složité, často

čarokrásné. Našel jsem na své cestě zdaleka nejen spojení se svou duší, ale i své životní poslání, důvod toho, proč tu vlastně jsem. Součástí mého úkolu je ukazovat ostatním, jak také nalézt světlo uvnitř sebe a toto světlo použít tak, abychom my všichni byly víc láskyplní, otevření, silní, sebevědomí a svobodní.

Navzdory tomu, jak dlouho jste se odnaučovaly slyšet, cítit a vnímat svůj vnitřní hlas a následovat spojení se svou Duší, stále se vám v životě tyto síly objevují. Ve skutečnosti jsou totiž nesrovnatelně větší, než cokoliv, co vám bylo v průběhu života postaveno do cesty. Vaši rodiče byli s největší pravděpodobností pod vlivem ještě silnějších podvědomých sil a programů, než vy sami. Nejspíše jste chodily nejpozději od třech let do školky a potom nejméně dvanáct let do školy. Další roky pak už jen potvrzovaly a posilovaly to, co jste získaly v prvních, nejcitlivějších rocích svého života. Učily jste se zapadnout, být jako ostatní, nevynikat, nezářit, nebýt dokonalé, sebe-vědomé.

Napíšu to, abych šťoural do nepříjemných věcí. Píšu to proto, že tím vším a mnoha dalšími věcmi, jste prošly a nejen že jste tady, vy jste dokonce na své cestě zpátky za sebou samými. Hledáte svá nadání, chcete svět léčit skrze své dary. To znamená, že jste se postavily obří síle, procházející dějinami, která z lidí dělá tvory potřebující být uvnitř stáda, nevyčnívat, je to síla, která pomohla lidstvu přežít dlouhé období, kdy po Zemi kromě nepřátelských kmenů chodily také predátoři nebezpečnější než člověk. 

Jenže toto období, ze kterého nám zbyl zvířecí mozek zaměřený na holé přežití, už je pryč. A je pryč i doba průmyslové revoluce a zdánlivě definitivního odpoutání člověka od přírody díky technologii, síle strojů a počítačů. Zdá se, že přichází doba návratu člověka ke zdroji svého Bytí, ke spojení s Vesmírem, Jednotou, Bohem. Je to velmi zhruba sto let, kdy do světa začala plně pronikat yóga, poznáváme učení starých Toltéků, učíme se znát Ducha rostlin i Vesmír od amazonských a australských domorodců, duchovní nauky už nejméně deset let pronikají do světa korporací, meditaci vyznává čím dál více špičkových sportovců a podnikatelů. Možná právě teď vstupujeme do světa, který nutně potřebuje další vlnu lidí, běžných lidí, kteří se rozhodnout se vydat na svou cestu k sobě a pomoct tak probudit nové vědomí i pro ty, kteří se tak ještě nerozhodli. 

Stále je tu většina, která o staronové možnosti bytí ve světě ve spojení se svou Duší nechce slyšet, většina, která kvůli strachu z nepohodlí a bolesti nechce opustit to, co už zná, nechce odejít z komfortní zóny, jakkoliv je ve skutečnosti nekomfortní. A pak je tu menšina lidí jako jsem já nebo vy, která cítí nádhernou a mocnou sílu lásky, soucitu, porozumění a propojení a protože tato síla je nekonečně větší než strach, odpojení, potlačení a odpor, možná že stačí i docela málo lidí, kteří se rozhodnout pro novou cestu, pro cestu v souladu se svou Duší a s Vesmírem.

 

Každý z nás si svou cestu vybírá každou vteřinu svého života. Jaká je hodnota života prožitého ve spojení se svou skutečnou silou, se září své Duše, v tanci života? A jaká je cena za život prožitý ve strachu, odkládání, vyčkávání, odpojení od sebe a ostatních?

S radostí a ze srdce vás tedy zvu:

Dva dny
16. a 17.5

 19.00 do 21.00

Vstupné na oba dny celkem 485Kč

Přihlášení ZDE
Facebook live před seminářem 20.4.2021

Facebook live před seminářem 20.4.2021

Přehrát video

Z ohlasů účastníků proběhlých online večerů

Ahoj Robe,

moc děkuji za příjemný večer, bylo to uvolňující ,uklidňující , nádherný.

Už při vyplňování úspěchů a propadů jsem si uvědomila,že spousta věcí zapadají do obou sloupečků a často se prolínaly……….. taky jsem chtěla  napsat,že mě celá ta meditace dojala a naplnila velkou vděčností za život.

Sice mi nepřišla žádná konkrétní informace, ale i tak jsem měla pocit,že mi to celé má jen říct......Prostě žij!!!!!!

Že už jsem vlastně zapomněla,jaké to je radovat se z maličkostí, stejně jako ta malá holka kdysi dávno........

Moc děkuju.

Alenka H.

Ahoj, 

moc děkuju za včerejší setkání. Bylo to velmi přínosné. Úplně nejvíce silný zážitek byla pro mě samotná Cesta do duše. Netušila jsem, jak intenzivní prožitek to bude přes online a jak velké poznání to bude. Při scházení po schodech jsem ještě vnímala místnost a fyzičnost a poté se okolí rozplynulo a byla Cesta. Děkuju za silně pozitivní zážitek. Ač to bylo online neztratilo ti vůbec nic ze své síly, možná i snad naopak.  

Hezký večer a budu se těšit na další informace o akcích,

Štěpánka D.

Ahojky Robíííííí,

tak si sedám a chci ti napsat, protože teď je ten správný čas.

Cítila jsem se tam moc dobře a přišlo mi to přirozené, motivující, láskyplné a mělo to smysl. Opravdu bych si to dala ještě jednou, kdybys to dělal.

Nadchlo mě, že se účastnila i tvoje maminka a sestra. Do teď vidím komunikaci mezi tebou a maminkou na konci, jak jsi ji s láskou a úsměvem řekl, že to nevadí, že pořád zůstává tvojí maminkou. :-)

Věra Z.

Ahoj, 

Bylo skvělý tě vidět ve své síle, vést setkání tolika žen, tak přirozeně a v lásce…

Soňa Š.

Ahoj. Včerejší workshop byl super.... Začátek, sjednocení skupiny se ti hezky povedlo a ještě jsi nám dal čas zpracovat své individuální záležitosti...... Moc se mi líbí, že jsi na začátku řekl i něco o sobě, že tě to přiblíží k posluchačům a ukáže, že nejsi mistr světa, ale obyčejný smrtelník a lenoch jako my všichni. A časově jsi to měl dobře rozvržené i s pauzou. Kdyby takhle prezentovali lidi u nás v nóbl firmě, byl by to velký krok kupředu. Ono se to nezdá, někdo takto prezentuje přirozeně, někdo se musí učit, ale je to velký kus práce a ještě téma do účastníků necpat, ale nabídnout a k tomu lidsky. Fakt se ti to povedlo

Martin M.

Roberte,

moc děkuju, jsou to nádherná dojímající slova a i zamyšlení nad otázkami mě velmi obohatilo. Bylo by krásné si to také v kruhu jednou říci a vnímat a vědět, co chtějí ostatní.

Pro mě online byl super, meditace skvělá!

Jinak to bylo úžasné, moc se mi líbí, jak věci dokážeš pojmenovat a co cítíš máme podobné.

A přesně jsi také pojmenoval témata, která cítím, že jsou také má, úplně s nimi souzním a ráda s tebou na nich budu pracovat.

S vděčností 🙏

 

Helena N.

Milý Roberte,

 

pořád ve mě doznívá ta naše úžasná procházka :-) díky tobě, jsem poznala jak jednoduše se může člověk dostat do sebe, do svého nitra a moc mne to obohatilo. 

I forma, kterou jsme to pojali a jak jsi to krásně zorganizoval a všechny nás vedl. 

Vlastně to byla moje první takhle hromadná on line akce.

Děkuji ti za to z celého srdce a všem ženám, které byly při tom.

Mějte se všichni moc hezky

Těším se  až se zase někdy uvidíme

 

Ivanka K.

Měla jsem pocit, že umíš hezky tvořit během krátkého času vzájemně se podporující komunitu..... Umíš hodně dobře motivovat, nadchnout. Každý Tvůj workshop vlívá nadšení do žil. Npaříč tématy podporuješ sebe-vědomí a sebe-důvěru. Energizuje to a zároveň vrací scházející klid. 

Blanka F.

Přihlášení ZDE
bottom of page