Zvu vás na tu nejúžasnější cestu, na kterou se může člověk v životě vydat. Je to cesta zpátky k sobě, do svého nitra. Co na této cestě, se mnou jako průvodcem, máte možnost nalézt a získat:

 • sílu vlastní intuice

 • svou životní vizi

 • naučit se pracovat se svou vnitřní moudrostí

 • ovládnout úžasnou moc své mysli

 • otevřít své srdce

 • osvobodit se z pout negativních zvyků a omezujících přesvědčení

 • žít každý den o kousek radostněji

 • poznat své tělo jako posvátný dar

 • cestu ke zdravému tělu

a mnoho dalšího, každý jde svou unikátní cestou a nachází své unikátní dary

Objevujeme a poznáváme společně skrze různé metody a přístupy. Základem je hluboký, soustředěný a objevný rozhovor, ve kterém vy přemýšlíte a mluvíte a já se ptám a poslouchám - koučování. Dále využívám v případě potřeby metodu Cesta Brandon Bays,  meditace, online i živá skupinová setkání. Kombinací sezení se mnou a hledání nejpřínosnější každodenní praxe pak postupně odhalujete vaši vlastní pravdu, moudrost, vaši vlastní cestu životem tak, aby byla v souladu s vaší vnitřní moudrostí.

Takto vypadají příklady toho, co spolu můžeme podniknout:

Jak nejjednodušeji začít 

students-4190327_1920.jpg

Začátek cesty může vypadat složitě. Jak nejjednodušeji to lze udělat? Zde je můj způsob, jak vám to opravdu ulehčit jak nejvíc dokážu. Nabízím vám přesně toto:

Podle individuální potřeby až 3 hodiny koučovacích hovorů, které můžou být pro větší pohodlí rozdělené na 2x90 nebo 3x60 minut. Není v tom žádný háček, nažádám za to žádnou platbu, žádný tlak na to, že byste si měli něco koupit. 

Jen tento čas, pouze o vás a pro vás. Smylem těchto rozhovorů je, abyste si o sobě zjistili co nejvíc, abyste na konci měli mnohem jasnější představu o tom, kdo jste, kam jdete, co chcete. 

Zjistíte o sobě spoustu věcí a možná vám to takto bude stačit. Najdete svou cestu, vědomí toho, co nebo kam chcete. A to by bylo úžasné. Možná zjistíte, že práce na sobě vám dává hluboký smysl a chcete pokračovat. To by bylo také úžasné. Všechno je vaše zcela svobodná volba, dělám to tak  jednoduché, jak jen můžu. Povídat si můžeme osobně, po telefonu nebo online. Můžeme začít hned nebo až se budete cítit. Stačí se mi ozvat a popovídáme si o tom, kde teď v životě jste, co to pro vás znamená a co se s tím dá dělat. A nejlepší chvíle, kdy začít je právě teď. 

Najděte své dary, talenty a sílu

summer-1765351_1280.jpg

Jste si vědomí toho, proč jste vlastně tady, co máte vykonat, čím se zabývat? Kolik lásky v životě prožíváte a chcete prožívat? Máte dostatek síly a moudrosti, abyste žili plně, autenticky a vědomě? Víte co chcete? Hluboko v srdci nebo třeba v duši..... co chcete pro sebe? Jak by měl vypadat váš život? Možná ne tak jako na obrázku :-), ale jak ano?

Možná víte, jaké chcete věci nebo kam chcete jet na dovolenou. Ale jaký by byl váš život, kdybyste každé ráno po probuzení a každý večer před usnutím cítili vděčnost, těšili se a radovali? Chcete žít ve vědomí toho, že váš život je skutečně váš, takový jaký hluboko uvnitř cítíte, že má opravdu být?

Lidé to vlastně moc neví. Nebo to ví, ale neví jak ho dosáhout. Nebo si dokonce myslí, že to dosáhnout nemůžou. Byli jsme v průběhu života naučeni být takzvaně realisty. Ale co když nás o realitě učili lidé, kteří se sami naučili vidět ji velmi omezeně? Co když to není realita, ale nízká hra hraná ze strachu? Moc nízká na to, jaký je náš skutečný potenciál..... Každý z nás má možnost najít si své odpovědi a využít svého skutečného potenciálu.

Základní odpovědí je, že je třeba začít hledat uvnitř sebe. Tam už jsou všechny odpovědi, veškerá síla a moudrost, které pro svůj život potřebujeme. Jaké jsou konkrétní kroky:

1. Vize, smysl, účel - Bez vize, směru, jsme jako loďka na moři náhodně unášená větrem a vlnami. Vize je něco jako naše Polárka. Neříká nám přesně, co máme dělat, ale ať se s naším životem děje v konkrétní chvíli cokoliv, víme díky ní, kam skutečně směřujeme. Ale tím celá cesta teprve začíná.

2. Konkrétní kroky na vaší osobní cestě - Dále je třeba přistoupit k akci a na to je třeba vědět, co reálně dělat. Důležité je, že díky vizi víme přesně nejen co, ale i proč to chceme. Máme tedy velmi silnou vnitřní motivaci. Pojďte už skončit s naplňováním představ někoho jiného nebo třeba celé společnosti o tom, jak by měl vypadat váš život. Proto tu totiž nikdo z nás není. Naplnění našeho vlastního života je předpoklad toho, že můžeme dávat sobě a lidem okolo nás to, co si zaslouží - lásku, porozumění, přijetí a podporu.

3. Nastavení mysli - Když víme co a proč chceme, je třeba začít pracovat s tím nejdokonalejším nástrojem, který máme - naší myslí. Jen je třeba ji správně nastavit a naladit. Je to dokonalý počítač, který potřebujeme umět správně naprogramovat. Nikdo nás to sice neučil, ale naštěstí to jde. Za pomoci jasných nástrojů začneme cvičit vaši mysl v tom, aby začala pracovat místo strachů a obav na naplňování vaší vize a strategie. Výsledkem bude zaměření na vyhledávání těch správných příležitostí, lidí, nápadů..... 

 

Jedna ze základních pouček světa osobního rozvoje a spirituality zní: na co se soustředím, tam plyne energie. Novým zaměřením mysli dostanete skutečně mocný nástroj, který  vám bude pomáhat tvořit celý váš další život. 

4. Energie - Energie je všechno nebo taky všechno je energie. Staré spirituální a mystické nauky to věděly vždy, moderní věda to poznává nejpozději od časů Einsteina, který tuto pravdu vyjádřil i matematicky. Nejen že je zásadní, kam směřujeme svou energie skrze pozornost.  Je důležité vědět, co nás v našem směřování podporuje a co nás naopak brzdí a brání nám v růstu a rozvoji.

 

5. Schopnosti a dovednosti - K tomu, co už umíme může být třeba přidat další dovednosti. Když začínáme žít v souladu se svým vnitřním já, některé věci se začínají posouvat a k tomu, abychom si začali plnit to, co jsme možná vždy chtěli, ale báli jsme se to udělat, potřebujeme se naučit něco nového. Zjistíme tedy také to, co a proč je potřeba a jak to získat nebo kde se to naučit. 

V této fázi naší spoupráce už jste na cestě k životu v naplnění. V životě, který přináší nové výzvy a vzrušení. Nedovolte naučeným negativním vzorcům chování a starým podvědomým přesvědčením, abyste díky nim prožili život, na jehož konci budete litovat, že jste nežili plně a autenticky podle vlastního nejhlubšího přesvědčení. Buď se chopíme své příležitosti tady a teď nebo zůstaneme žít život, který není tak úplně náš, ten nejlepší pro nás. 

Nová žena, otevřená a autentická

statue-1405539_1920.jpg

Co znamená být v dnešním světě ženou? Co znamená být úspěšnou ženou? A kde přesně je prostor pro ženu, která je hluboce a skutečně napojená na své ženství, intuici, vědomí toho, že je nositelkou života.....

Podívejte se na svou cestu životem možná úplně novýma očima. Dnešní svět byl vytvořen z velké části nezralou mužskou energií, vychází z pojetí života jako tvrdé soutěže, boje, hlasitější vyhrává. Vytvořili jsme svět, který vychází z nezralého mužského principu. Ženy se v něm snaží zastat jak svou tradiční roli, tak i roli moderního, úspěšného a ekonomicky produktivního člena společnosti. Ale co z toho vede k vašemu skutečnému, hluboce prožívanému pocitu naplnění, autentičnosti, napojení na hluboce a zdravě ženský princip? A jak vám v tom můžu vlastně pomoci já jako muž?

Zjednodušenou odpovědí je, že mohu moderní ženě nabídnout návrat sama k sobě skrze poznání, přijetí a využití zdravého mužského principu uvnitř sebe. Každý člověk má svou mužskou a ženskou stránku. A dnešní ženy vstupují do mužské energie velmi často, doma i v práci, naučily se to, potřebují to, nějakým způsobem to funguje. Pojďte se se mnou otevřeně podívat na to, jak a proč může být právě váše mužská část tím nejlepším průvodcem a podporovatelem na vaší cestě k vědomému a naplněnému ženství.

 

Je samozřejmě možné jít cestou přihlášení se na úvodní koučovací hovory, ze kterých vyplyne další postup, který spolu tvoříme přímo na míru současné situaci a potřebám (zde). O tom, co to znamená trochu konkrétněji, píšu v části Najděte své dary, talenty a sílu. A níže přestavuji nabídku, která je vytvořená přímo pro ženy, které chtějí vstoupit do svého srdce a síly a opravdu žít v lásce a využití svých možností a schopností. 

Online workshop na téma otevřeného a autentického vyjádření sebe sama zdarma

Obvykle večerní workshop je určený pouze pro ženy a trvá ca 2 hodiny. Tento workshop je vhodný pro každou ženu, která chce začít nebo probloubit své žití s využitím svých skutečných možností, sil a talentů. Tato otevřená varianta je pro větší skupinu a konkrétní pozvánka vypadá takto. Máte zde  možnost najít si a prožít to, co vám brání stát se dokonalejší verzí sama sebe, jak by tato nová žena vypadala a také projít skrze tyto bariéry. Vše se děje v podporujícím a spolupracující skupince žen, které jsou také na své vlastní cestě. Věřím, že z těchto dvou hodin spolu, i když je to vlastně jen chvilka, dokážeme získat opravdu maximum užitku a hodnoty. Život se začne posouvat, uvidíte nové možnosti a perspektivy. Na tento workshop je možné se přihlašovat opakovaně s tím, že je vždy vytvářený přímo na místě podle potřeb a naladění konkrétní skupiny. Pokud si nejste jisté, jestli je to vhodná varianta pro vás, můžete mě kontaktovat zde

Online nebo osobně, workshop pro 4 až 6 žen

Toto je menší a osobnější varianta otevřeného workshopu pro větší skupinu žen. A protože smyslem této hlubší práce je skutečný a hluboký posun k tomu, co v životě chcete dosáhnout nebo čím se chcete stát, čekají vás tři večery v řadě se stejnou skupinou žen. Tedy třikrát 2 hodiny práce na vašich tématech, ve spojení s dalšími vědomými ženami, s jejich moudrostí a podporou. Pokud chcete vědět něco k detailům nebo zkušenostem účastnic s tímto druhem práce, podívejte se prosím na detaily otevřeného workshopu výše. Základní princip je stejný, rozdíly jsou:

 • intenzita prožitku 

 • můžeme se do hloubky věnovat každé účastnici s tím, že každá zároveň zažije sílu a transformaci ostatních žen ve skupině

 • máme čas se věnovat i navazujícím krokům, přesahům do dalšího života

 • získáte skutečné spojence na své cestě, ženy se kterými budete spojená společnou energií (přinejmenším v průběhu večerů)

 • další návrhy a možnosti na růst a rozvoj podle konkrétního tématu, které řešíte

 • vše je velmi osobní a na míru

Zde se jedná o nepravidelné akce, na které nejsou obvykle vypsané termíny a reaguji na aktuální poptávku a svoje vlastní časové možnosti.

Intenzivní jednodenní zážitek pro 4 až 6 žen

Tato možnost je v principu obdobná jako tři návazné večery. Jde tedy o zkušenost skupinového koučování a sdílení v kruhu žen se mnou jako průvodcem. V tomto případě se jedná výhradně o živé setkání a jde o celý jeden den, který vypadá takto:

9.00 až 12.00 (s přestávkou) ranní blok - zde se věnujeme více vašim životním příběhům, tomu co znamenají, poznáváme v čem vás podporují a v čem naopak brzdí 

12.00 až 13.00 oběd, navrhuji společný, se sdílením a uvolněním

13.00 až 16.00 (s přestávkou) odpolední blok - zde se věnujeme více vizi, poslání, přispění světu, otevírání vnitřní síly a moudrosti, vytváření nového životního příběhu

16.00 až 17.00 integrace a sdílení

 Celodenní zážitek je opravdu intenzivní a je vhodný pro ty, které složitě hledají volný čas různě večer. Pokud je pro vás jednodušší si vyšetřit jeden den a zároveň cítíte, že by pro vás bylo zajímavé ponořit se hluboko do svých sil a možností, toto je přesně pro vás. 

Během těchto ca 8 hodin vzniká silné pouto, otevřený a velmi silný kruh žen, vznikají sinergie, všechny ženy se stále více otevírají a podporují ostatní navzájem. Zde se ještě více můžeme otevřít magii života, vidět a prožít si, jak moc je vše propojené a kolik nám můžou dát ostatní lidé, když se splečně otevřeme a skutečně se potkáme ze srdce do srdce. 

Dále připravuji

Rok transformace a tvorby - pro rok 2022 chystám roční cyklus setkání a meditací vždy předcházejících novoluní. Novoluní je magický čas, nabitý energií tvoření, nových záměrů a rozhodnutí. Každý měsíc těsně před novoluním bude:

 • zhruba 90ti minutové setkání v online prostoru, kde po vzoru mých dalších akcí otevřeme téma pro daný měsíc a důkladně a zážitkově si jím projdeme. Půjde více o prožitek a zkušenost než o teorii, po vzoru otevřených online večerů viz výše. 

 • každá účastnice zároveň dostane k danému tématu navázanou novolunní meditaci, nahrávku připravenou speciálně pro tuto příležitost, každý měsíc bude nová. Každá žena si tedy bude moci svou meditací projít ve svůj čas s tím, že ideální je využít síly novoluní. Zároveň budeme vědomě pracovat na tom, aby i v situaci, kdy si každá účastnice pouští svou meditaci v jiný čas, došlo ke spojení a sdílení energií. Nabídnu samozřejmě i možnost si projít meditací ve stejný čas pro ještě silnější sinergie. 

Tato akce proběhne v uzavřené komorní skupince žen. Spolenčně vytvoříme rok skutečné transformace, vystoupení ze svých starých já a vstup do nové energie, nového života, nových možností. 

2,5 denní kurz pro ženy - toto je zatím pouze záměr, který tímto posílám do světa. V tomto živém kurzu budu spojovat ty nejlepší techniky a prožitky, které znám: skupinové koučování, tvorbu vize, meditace, práce s tělem. Program nemám hotový, ale uvnitř sebe už ho cítím :-).

I tato nabídka bude pro menší skupinu žen a bude zaměřená na hloubku osobního prožitku a zkušenosti.