top of page

Jaká jedna věc má zdaleka největší dopad na pocit vašeho životního štěstí, na vaše zdraví a obecně na to, jak hodnotíte kvalitu svého života? 

Jsou to vztahy s vašimi nejbližšími i s lidmi v širším okruhu vašeho života. Je to kvalita a otevřenost, kterou do svých vztahů vnášíte, kolik lásky a pozornosti dáváte lidem okolo vás. Přidávám odkaz s možností cz titulků na více než 80 let trvající studii Harvardské univerzity  ZDE. Výsledky jsou naprosto přesvědčivé - překvapivě málo záleží na původu, bohatství a vzdělání. Vztahy s ostatními lidmi určují zcela zásadním způsobem kvalitu vašeho života. 

Kolik času a energie jste v životě strávili očekáváním nebo snahou o to, že lidé okolo vás změní své chování? Vztahy jsou nejnáročnější oblastí života, trávíte v nich a jejich řešením obrovské množství času. Jak to udělat, aby ten čas a energie stály za to?

Nabízím vám společné objevování odpovědí a řešení těchto problémů skrze různé metody a přístupy. Základem je hluboký, soustředěný a objevný rozhovor, případně práce s tělem, emocemi, meditací, změněnými stavy vědomí...

bottom of page