top of page

Jsem průvodcem lidem, kteří se rozhodnou využít svůj skutečný potenciál, být pravdivě a autenticky sami sebou, jít za voláním svého srdce. Na případné společné cestě pomáhám odkrývat vnitřní pravdu, uvolňovat to, co už vám v životě neslouží, osvobodit se od starých a nefunkčních vzorů chování a přemýšlení. 

Já sám jsem byl ve svém životě dlouho úplně ztracený, nevěděl jsem kdo jsem ani co mám dělat. Můj život byl dlouho prošlapáváním slepých uliček, zkratek, na kterých jsem zabloudil, odboček, které vedly zpátky tam, kde jsem už byl. Dlouho jsem nevěděl kudy a kam jít. Takový byl můj život většinu času, po který jsem tady na Zemi. Nesmyslná zaměstnání, nefunkční partnerské vztahy se špatnými konci, zdravotní problémy, těžkosti ve vztazích s kolegy i kamarády, nedostatek peněz, emoční trápení a zmatky, pocit nezvládání své otcovské role....... tím vším jsem si prošel.

 

Po čtyřiceti letech se mi podařilo prohlédnout a pochopit, jak moc jsem se minul. A postupně se vrátit k sobě, najít smysl svého života, své poslání. Součástí toho bylo, že jsem o tom mluvil s jinými lidmi, nechal jsem se tím celým provést, řekl jsem si o pomoc. Nabízím vám stejnou možnost, vím, že dokážete cokoliv opravdu chcete, když se rozhodnete a uděláte pro to, co je třeba.

 

A protože i já jsem nakonec dokázal najít cestu z kruhu (někdy možná i sestupné spirály), dokážete to taky. Pro začátek je potřeba udělat vlastně jen jedno důležité rozhodnutí: S tímto ........ (doplň své) už končím, jdu místo toho konečně žít svůj život tak, jak má být, jdu hledat štěstí, lásku, úspěch...... Můžeš hledat sám/sama nebo se můžeš obrátit na někoho, kdo může hodně pomoci. Nemusím to být vůbec já, ale je opravdu skvělý nápad se na někoho vhodného obrátit. Může to ušetřit léta a možná i desítky let složitého hledání. Nicméně jsem tu a pokud s Tebou tento text souzní, nejspíš si máme co dát. V takovém případě mě můžeš kontaktovat třeba  tady

Pokud Tě zajímá standardnější varianta toho, kdo jsem, klikni zde :-)

„Není nutné vědět kam jdeš, není nutné vědět proč jdeš, jediné, co je nutné vědět, je, že jdeš s radostí. Protože když jdeš s radostí, nemůžeš jít špatně.“
                                                        Osho

 

DSC_8796_edited.jpg
bottom of page