top of page

Proč takové zdánlivě úplně běžné otázky? Psychologové zjistili, že různé jevy v našich životech jsou zajímavým způsobem  podvědomě spojené s naším vnitřním prožíváním. A právě o to zde jde. Jak si tedy vyložit jednotlivé otázky a odpovědi?

Podívejte se znovu dobře na své odpovědi a:

 

  1. Namísto barvy si nyní dosaďte svou vlastní osobnost, uvidíte, jak vnímáte sami sebe. 

  2. Namísto zvířete si dosaďte, co požadujete od svého ideálního životního partnera.​

  3. Voda je symbolem Vašeho postoje k sexualitě a intimitě. 

Tak, pozorujte co se Vám děje. Jaké pocity máte v těle, jaké myšlenky..... Může se to zdát zjednodušující, pro někoho je to jen zábavná hra, co se děje vám?

Jak se Vám líbilo ponořit se trochu do hloubky sama sebe? Pokud byste se chtěli podívat trochu více zblízka na to, co je opravdový proces koučování, nabízím Vám pár trochu jiných otázek. Toto už jsou otázky, které ke koučování opravdu běžně patří. Je to samozřejmě spíše ukázka a společná práce s koučem Vás vezme ne mnohem hlubší a zajímavější cestu. Ale třeba Vás zaujme jít od hry ještě kousek dále, tedy napište si postupně odpovědi na papír, je důležité si je alespoň psát, když nejste v živém rozhovoru:

  • Podívejte se nejdříve na to, jak se opravdu máte, čím žijete, co aktuálně prožíváte. Odpovězte otevřeně a z nitra ne otázku "Co se ve Vašem životě zrovna děje?"

  • "Jaké překážce nebo výzvě aktuálně čelíte?" 

  • "Jak dlouho už toto prožíváte?"

  • "Jaký to má efekt na Váš život?"

  • "Co byste chtěli zažívat místo toho?" 

Nechte to na sebe chvíli působit. Jaký jeden poznatek nebo vhled z toho v tuto chvíli máte? Může to být myšlenka, pocit, emoce, něco se děje v těle..........Pokud jste dospěli až sem, je velmi dobře možné, ba dokonce pravděpodobné, že jste tím správným člověkem na správném místě. Zajímá Vás kdo jste, proč se Vám dějí věci, které se dějí? Máte někdy pocit, že v životě je určitě něco víc, že je určitě možné něco dalšího, jen nevíte co a jak to najít? 

V takovém případě Vám nabízím možnost to se mnou v klidu v hovoru osobně nebo online probrat. Nabízím Vás objevy a zjištění o Vás samých, nové vhledy, nápady, myšlenky...... Stačí se mi ozvat. Pro první sezení nečekám žádnou platbu ani závazek z Vaší strany. Berte to jako pokračování dobrodružství, kterým je Váš život. 

koučovací otázky
Napište mi zde

Děkujeme za odeslání!

bottom of page