top of page

Děkuji! Děkuji Vám za to, že jste se rozhodli u mě a zároveň se sebou strávit trochu svého času.

 

A tady mám pro vás slíbenou hru:

 

Ideální je psát si odpovědi tužkou na papír, máme tak přirozený přístup i k pravé hemisféře, tedy zdroji naší intuice a kreativity. Před tím, než začnete psát, vás zvu, abyste si na chvíli zavřeli oči a alespoň třikrát se nosem zhluboka nadechli až do břicha a pusou zhluboka vydechli. Můžete u toho i vydávat zvuky, pokud si troufnete. Takto se můžete napojit na sebe sama, být více v přítomném okamžiku. A pojďte si na chvilku hrát, zvu vás na malé dobrodružství. Odpovězte upřímě a otevřeně na tři otázky a teprve poté se podívejte na to, co to pro vás znamená. Co to znamená a výsledky Vaší hry potom najdete na další stránce (odkaz pod otázkami). Pokud byste se nejdříve podívali na výsledky, zkazíte si hru :-).

(Pokud vám není blízká myšlenka hry, i když s velmi zajímavým psychologickým přesahem, můžete přejít na koučovací otázky, u kterých si můžete sami vyzkoušet, jak se vám daří a jak by vás bavila a byla přínosem práce na sobě skrze koučovací rozhovor ZDE s tím, že zde se jedná o práci se sebou. Společnou práce s koučem se dostanete na mnohem dále a hlouběji)

Odpovědi na otázky by měly jít opravdu z nitra, dotknout se hlubokých důvodů, pocitů, emocí......

1. Jaká je Vaše nejoblíbenější barva? 

.......

Napište tři nejhlubší a nejdůležitější důvody, co a proč vás přitahuje, líbí se vám, co vám přináší. Klidně se maličko rozepište.....

  • .....

  • .....

  • .....

2, Jaké je vaše nejoblíbenější zvíře? 

.........

Napište tři nehlubší a nejdůležitější důvody, co a proč vás na něm přitahuje, fascinuje, líbí se vám....

  • ....

  • ....

  • ....

3. Jaká je vaše nejoblíbenější forma (sníh, déšť, pára, led.......) nebo podoba vody (oceán, potok, sklenice vody, pítko pro ptáčky......)

A napište tři nejhlubší a nejdůležitější důvody proč.

  • .....

  • .....

  • .....

Podívejte se prosím znovu na své odpovědi. Jsou to opravdu nejhlubší odpovědi? Povrchní a zjednodušené odpovědi "protože v zeleném triku se cítím dobře" nebo "mám ráda modrou, protože to je barva moře" nám nepomohou. Co ve vás ta barva, zvíře a voda opravdu, hluboko uvnitř evokují? Případně své odpovědi prosím upravte. Jinak vás to nedovede tam, kam je možné jít. 

                                                     

                                                                Výsledky, zdůvodnění ZDE

bottom of page