top of page

Vítám Vás v nabídce zdrojů zdarma, které Vám mohu aktuálně nabídnou. Jste velmi vítáni. 

Online workshop 

Co lídé v životě, hluboko uvnitř, opravdu chtějí? Tématem se zabývám vlastně celý svůj život, většinu toho času neúspěšně. Naštěstí jsem to nikdy nevzdal a dnes už vím, co je moje cesta.  A dospěl jsem k názoru, že je naprosto zásadní nejen pro mě, ale pro celou naši společnost, aby každý z nás kdo hledýáme, vyšel z určitého ústraní, z uzavřených komunit, abychom vyšli otevřeně do světa a začali tvořit lepší svět. Aby se svět a naše civilizace, řízená nezralou mužskou energií, vrátila do rovnováhy. Zvu tedy každého, kdo chce přispět světu a udělat ho láskyplnějším a krásnějším, na společné setkání. Pro veřejnost otevřeno nepravidelně. Při kliknutí uvidíte aktuálně chystaný workshop.

Chcete o sobě vědět víc?

Toužíme po tom, se o sobě dozvědět víc. Ale už dopředu vlastně často víme, co chceme slyšet a v odpovědích to také hledáme. Proto se tak daří falešným kartářkám a astrologům. Co takhle spolu posunout hru na otázky a odpovědi o kousek hlouběji? Mám pro vás krátký kvíz. Pokud si jím projdete a půjdete do toho naplno a nebudete nic skrývat (sami před sebou), poví vám to mnohé. Pojďte na malou dobrodružnou hru........

Koučovací rozhovor

Pojďte si promluvit tak, jak si s Vámi normálně nikdo nepopovídá. Objevte úplně nový prostor pro sebe, zjistěte o sobě a svém životě mnohem víc, zdarma a nezávazně. Vy přemýšlíte a mluvíte, já se ptám a naslouchám, pozorně a soustředěně. Máte čas nacházet si uvnitř sebe věci, na které běžně nejspíše nemáte vůbec čas. Máte čas pro sebe. Spolu tvoříme hovor, možná i mlčíme. Naslouchání si, přijetí, čas i ticho jsou nejlepší nástroje, jak se dostat hlouběji ke své pravdě.

Online kurz na téma obav, emocí a jejich zdravého zpracování

Nabízím i online kurz na téma obav, pochybností a toho, jak je zpracovávat a žít v našem běžném životě zdravě. Co znamená žít v přijetí sebe a toho co se Vám děje? A jak s tím jednoduše, zdravě a na každodenní bázi pracovat?  A co všechno je vlastně možné, když se člověk otevře novým možnostem? Toto a mnoho dalšího je k nalezení v mém časově nenáročném pětidílném online kurzu.

Kurz před dokončením
bottom of page